Alanya
Alanya

Orion Ajans Reklam

32 Senelik Tecrübe ve alanlarında uzman çalışanları ile yeni kurmuş olduğumuz Orion Ajans Reklam firmamız daha önce Ca-Se Reklam, Matex Ajans olarak faliyet göstermiş kuruluşların geneli olarak Orion Ajans Reklam İsmi ve Logosu altında hizmet sağlamaktadır.

Orion Ajans yeni bir oluşum ve teknolojik digital sistem destekli, profosyonel uzman kadrosuyla ve son sistem digital makine parkuru ile hizmetlerinin sınırlarını zorlayarak, global düşünce zihniyeti içerisinde; bölgesinde ve ülke genelinde sorunsuz iş anlayaşı, hizmet ve gününde iş teslimiyatını kendisine misyon edinmiştir. Ayrıca garanti kapsamı dışında veya süresi dolan ürün ve imalatların, arkasında durup takip, tadilat, tamirat, ve periyodik bakımlarının da takiplerini sizler için yapmaktadır Yaptığı her ürünün ve imalatın arkasında olup kalitesinden ödün vermemektedir.

 

Geniş Hizmet Kaynağını kendimize ilke edinerek vizyonumuzu sürekli yüksek tutuyoruz. Hayallerin tasarıma, tasarımın gerçeğe dönüştüğü ofisimize sizleride hayallerinizi gerçekleştirmeye bekliyoruz.

Orion Ajans ve Reklam Alanya da Alanyum Avm nin yanında merkezi bir konuma sahiptir. Orion Ajans Workshow’umuz ofisimiz içerisinde sizlerin beğenesine sunulmaktadır.

 

Hayalleri olan ve hayallerini gerçeğe yansıtmak isteyen herkesi ofisimize bekleriz.

Bu Yazıyı Paylaş:Share on Facebook
Facebook
0Share on Google+
Google+
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email

Harita Yol Tarifi