Kullanım Şartları

ŞARTLAR ve KOŞULLAR

Sayın Kullanıcı, sitemizi ziyaret etmekle site ile ilgili olarak ajansbulmaca.com’un belirlediği şartları kabul etmiş bulunmaktasınız. İlgili şartları kabul etmiyorsanız sitemizi terk edebilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz.

RİSK VE SORUMLULUK

Siteyi kullanırken sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. ajansbulmaca.com, sitede arıza, hata, virüs ya da bilgisayarınızı etkileyebilecek hataların olmadığını garanti edememektedir. ajansbulmaca.com siteden edindiğiniz bilginin, bilgiyi görüntülediğiniz tarihte tamamen doğru olduğunu garanti etmemektedir. Bu siteden yararlanmanız sonucunda ölüm ya da kişisel yaralanmalar dışında uğrayacağınız kayıplardan ajansbulmaca.com sorumlu tutulamaz.

FİKİR HAKLARI

Bu sitedeki tüm Fikir Haklarının sahibi ajansbulmaca.com’dur. ajansbulmaca.com’un izni olmaksızın siteden herhangi bir şeyi kopyalayamazsınız. Sadece siteyi araştırabilir ve siteden yazılı çıktı alabilirsiniz. Bunu sadece kişisel kullanımınız ve/veya ajansbulmaca.com ürünleri hakkında bilgi edinmek için yapabilirsiniz. Sitedeki herhangi bir bilgiyi çoğaltamaz, yayınlayamaz veya değiştiremezsiniz ve buradan edindiğiniz veya baskı aldığınız bir bilgiyi satamazsınız.